Še več najlepših vezov boste na šli na osrednji slovenski strani z verzi (eVerzi.com). Na strani so tudi zbrani najlepši pregovori, misli, vici, citati... Pred kratkim pa so uredniki na stran dodali povsem novo kategorijo E-voščilnice v kateri so zbrane nalepše e-voščilnice. Izberete kategorijo, sliko, vpišete voščilo, prejemnikov email in že lahko pošljete čudovite voščilnice!

Angleški prijateljski verzi

Zbirka prijateljskih verzov. Dodajte na stran vaše druge prijateljske verze.

Re: Angleški prijateljski verzi

Postby verzi » Sun Aug 31, 2008 10:23 am

Without humor, life sucks. Without courage, life is hard. Without love, life is hopeless. Without friends like you, life is impossible!

What would you do, if your friends die tomorrow, and you never go to tell him have you fell? I just want you to know: even, if i never talk to you again in my life, you are special to me, and you have made a difference in my life! I will be there till the end, I will always and forever be your friend.
Če so vam verzi všeč, se registrirajte in dodajte še nove! :D

Še več verzov za vse priložnosti boste našli na eVerzi.com - največja zakladnica z verzi v Sloveniji!
verzi
Site Admin

Postby verzi » Sun Aug 31, 2008 10:23 am

Without humor, life sucks. Without courage, life is hard. Without love, life is hopeless. Without friends like you, life is impossible!

Še več verzov za vse priložnosti boste našli na eVerzi.com - največja zakladnica z verzi v Sloveniji!
verzi
Site Admin

Postby verzi » Sun Aug 31, 2008 10:28 am

Of all the friends I've ever met,
you're the one i won't forget.
and if I die before you do,
I'll go to heaven and wait for you.
ther isn't a thing I wouldn't do,
to have a friend just like you.

verzi
Site Admin

Postby verzi » Sun Aug 31, 2008 10:29 am

The road to a friend's house is never long!

Are we friends or are we not. You told me once, but I forgot! So tell me now and tell me true, so I one say: I`m here for you! And if I die before you do, I`ll go to heaven and wait for you!

know we have been trough hard & rough times, but you will always be my best friend no matter what happens.

verzi
Site Admin

Postby verzi » Sun Aug 31, 2008 10:30 am

Are we friends or are we not. You told me once but I forgot. So tell me now and tell me true, so I can say: I"m here for you. and if I die before you do, I"ll go to heaven and wait for you.

verzi
Site Admin

PreviousNext

Return to Prijateljski verzi