Še več najlepših vezov boste na šli na osrednji slovenski strani z verzi (eVerzi.com). Na strani so tudi zbrani najlepši pregovori, misli, vici, citati... Pred kratkim pa so uredniki na stran dodali povsem novo kategorijo E-voščilnice v kateri so zbrane nalepše e-voščilnice. Izberete kategorijo, sliko, vpišete voščilo, prejemnikov email in že lahko pošljete čudovite voščilnice!

Ljubezenski verzi (razni)

Zbirka ljubezenskih verzov. V to temo dodajte različne ljubezenske verze. Vaše in verze od drugih.

Ljubezenski verzi (razni)

Postby verzi » Thu Aug 28, 2008 6:34 pm

Zbirka ljubezenskih verzov, ki se jih ne da uvrstiti v ostale kategorije - ljubezenski verzi.

REGISTRIRAJ SE na verzi forum in dodaj nove verze v kategorijo "Ljubezenski verzi (razni)"!
Če so vam verzi všeč, se registrirajte in dodajte še nove! :D

Še več verzov za vse priložnosti boste našli na eVerzi.com - največja zakladnica z verzi v Sloveniji!
verzi
Site Admin

Re: lubezenski verzi (razni)

Postby verzi » Sat Aug 30, 2008 1:38 pm

Ali vidiš to listje na drevju? Tolikokrat si mi rekel, da me ljubiš. Ali vidiš te zvezde na nebu? Tolikokrat sem ti rekla, da te ljubim. Ampak najbolj žalostno je, ko spoznaš, da listje odpade, zvezde pa ostanejo.

Ljubezen je lepa, čudovita, kot zvezda, ki na nebu sveti, vndar je tudi žalostna in velikokrat boleča!

Še več verzov za vse priložnosti boste našli na eVerzi.com - največja zakladnica z verzi v Sloveniji!
verzi
Site Admin

Re: Ljubezenski verzi (razni)

Postby verzi » Sat Aug 30, 2008 1:40 pm

Ti si iskra v mojih očeh, toplina mojega nasmeha, moje najlepše misli, utrip mojega srca in ljubezen mojega življenja!

Bodi dekle mi ti vesela, zato pismo boš sprejela, saj ljubiti te fantič zna, zato piše pisma ta.

Kaj bi lahko bilo lepšega od tega, da si v mojem objemu? To, da si v mojem srcu.

verzi
Site Admin

Postby verzi » Sat Aug 30, 2008 1:41 pm

Je to ljubezen?
Mislim da ne ,saj ne ljubis me!
Je to strast?
Mislim da ne, saj ne poljubis me!
Je to za naju?
Mislim da ne ,saj ne ljubiva se,poljubiva ne,
zato pojdi te prosim,
srce me boli,
a ko boš odšel bom brez skrbi!!!

verzi
Site Admin

Postby verzi » Sat Aug 30, 2008 1:42 pm

Ne zapusti tistega,
ki ga ljubiš zaradi tistega,
ki ti je samo všeč.

Ljubim te dolgo že,
vedno mislim nate le,
ti pa drugo v mislih imaš,
mene samo za frendico maš.

verzi
Site Admin

Next

Return to Ljubezenski verzi