Še več najlepših vezov boste na šli na osrednji slovenski strani z verzi (eVerzi.com). Na strani so tudi zbrani najlepši pregovori, misli, vici, citati... Pred kratkim pa so uredniki na stran dodali povsem novo kategorijo E-voščilnice v kateri so zbrane nalepše e-voščilnice. Izberete kategorijo, sliko, vpišete voščilo, prejemnikov email in že lahko pošljete čudovite voščilnice!

Najlepši ljubezenski verzi

Zbirka ljubezenskih verzov. V to temo dodajte različne ljubezenske verze. Vaše in verze od drugih.

Najlepši ljubezenski verzi

Postby verzi » Tue Aug 26, 2008 8:19 pm

V to temo dodajte najlepše ljubezenske verze. Prosim vas, da bodo ti verzi res najlepši in ne kr neki. :lol: Naj bodo res najlepiši po vašem subjektivnem mnenju.

REGISTRIRAJ SE na verzi forum in dodaj nove, najlepše ljubezenske verze.
Če so vam verzi všeč, se registrirajte in dodajte še nove! :D

Še več verzov za vse priložnosti boste našli na eVerzi.com - največja zakladnica z verzi v Sloveniji!
verzi
Site Admin

Re: Najlepši ljubezenski verzi

Postby verzi » Fri Aug 29, 2008 1:44 pm

Bila sem zvesta si vse dni, a varal si me ti. Jaz ljubila sem te iz globine srca, ti pa si me prizadel do dna!

Kadar misliš da si sam, da ne čaka te nihče, vedi motiš se! Kadar žalost te mori, solza pride ti v oči, kadar vidiš le temo, vedi s tabo moje misli so!

Če bi me danes zjutraj veter vprašal, kaj si najbolj želim, bi ga prosila le eno: naj te zame poišče, te nežno objame in te za vedno ponese v moj objem.

Prva ljubezen se v pesek zapiše, veter popiha, črke izbriše.

Še več verzov za vse priložnosti boste našli na eVerzi.com - največja zakladnica z verzi v Sloveniji!
verzi
Site Admin

Postby verzi » Fri Aug 29, 2008 1:45 pm

Ne zapusti tistega,
ki ga ljubiš zaradi tistega,
ki ti je samo všeč.

verzi
Site Admin

Postby verzi » Fri Aug 29, 2008 1:45 pm

Hodila sva v dvoje
skrivaj po poteh,
hodila sva v dvoje
stopila sva v greh.

potem si odšel,
ostal je spomin,
zdaj hodiva v dvoje
jaz in tvoj sin

verzi
Site Admin

Postby verzi » Fri Aug 29, 2008 1:46 pm

Ljubezen je lepa, če se ljubita dva
še lepša pa bi bila, če bi se ljubila midva.

Zakaj si hodil za menoj če nisi misliv biti moj, zakaj si tam ob meni stav, zakaj si vedno mi lagav veš dragi žav ti bo, a takrat že prepozno bo.

verzi
Site Admin

Next

Return to Ljubezenski verzi