Še več najlepših vezov boste na šli na osrednji slovenski strani z verzi (eVerzi.com). Na strani so tudi zbrani najlepši pregovori, misli, vici, citati... Pred kratkim pa so uredniki na stran dodali povsem novo kategorijo E-voščilnice v kateri so zbrane nalepše e-voščilnice. Izberete kategorijo, sliko, vpišete voščilo, prejemnikov email in že lahko pošljete čudovite voščilnice!

Najlepši ljubezenski verzi

Zbirka ljubezenskih verzov. V to temo dodajte različne ljubezenske verze. Vaše in verze od drugih.

Re: Najlepši ljubezenski verzi

Postby verzi » Fri Aug 29, 2008 1:46 pm

Če jaz bila bi sonce,
ti bil bi moj prvi jutranji žarek,
če bila bi mesec,
ti bil bi moja mesečina,
če bila bi zvezda,
ti bil bi moj utrinek….
Ker si topl kot žarki sonca,
Čudovit kot mesečina,
edinstven kot so utrinki…
Če so vam verzi všeč, se registrirajte in dodajte še nove! :D

Še več verzov za vse priložnosti boste našli na eVerzi.com - največja zakladnica z verzi v Sloveniji!
verzi
Site Admin

Postby verzi » Fri Aug 29, 2008 1:47 pm

Ljubezen je lepa, čudovita, kot zvezda, ki na nebu sveti, vndar je tudi žalostna in velikokrat boleča!

Če ti gre vse narobe, če je cel svet proti tebi, vedi da je nekje en srček, ki te ima zelo rad!

Bleda luna se je skrila, za visoko to goro, meni pa naročila, naj ti pišem pismo to.

Še več verzov za vse priložnosti boste našli na eVerzi.com - največja zakladnica z verzi v Sloveniji!
verzi
Site Admin

Postby verzi » Fri Aug 29, 2008 1:48 pm

Čez hribček dolince ravno polje pozdrave pošilja ti moje srce.

Slišim tvoj glas tudi, če ne govoriš. Vidim tvoj obraz tudi, če pred menoj ne stojiš. Čutim tvoj dotik tudi, če si daleč stran. Sanjam te ponoči in tudi, ko je dan. Želim si tvoj poljub, čeprav želim si nemogoče in že ob misli nate, mi postane vroče!

Sem angel, ki pazi nate noč in dan,
sem ob tebi tudi ko sem daleč stran
med zvezdami lebdim in pazim da te ne izgubim!

V življenju ljubim dve stvari. Tebe in življenje. Tebe zato, ker mi daješ življenje, življenje zato, ker mi je dalo tebe.

verzi
Site Admin

Postby verzi » Fri Aug 29, 2008 1:49 pm

Če fant te varal bo, naj te tolaži to, da če vara tebe, vara tudi njo!

verzi
Site Admin

Previous

Return to Ljubezenski verzi