Še več najlepših vezov boste na šli na osrednji slovenski strani z verzi (eVerzi.com). Na strani so tudi zbrani najlepši pregovori, misli, vici, citati... Pred kratkim pa so uredniki na stran dodali povsem novo kategorijo E-voščilnice v kateri so zbrane nalepše e-voščilnice. Izberete kategorijo, sliko, vpišete voščilo, prejemnikov email in že lahko pošljete čudovite voščilnice!

SMS ljubezenski verzi

Zbirka ljubezenskih verzov. V to temo dodajte različne ljubezenske verze. Vaše in verze od drugih.

SMS ljubezenski verzi

Postby verzi » Tue Aug 26, 2008 8:17 pm

V to temo dajte samo SMS ljubezenske verze. To so verzi, ki so dolžine SMS sporočila oziroma krajši. Prosim vas, da daljših ljubezenski verzov v to temo ne dodajate. Hvala.

REGISTRIRAJ SE na verzi forum in dodaj nove "SMS ljubezenski verzi"!
Če so vam verzi všeč, se registrirajte in dodajte še nove! :D

Še več verzov za vse priložnosti boste našli na eVerzi.com - največja zakladnica z verzi v Sloveniji!
verzi
Site Admin

Re: SMS ljubezenski verzi

Postby verzi » Fri Aug 29, 2008 11:32 am

Čakam te, čakam, v pomladanski temi, me srček boli, ker tebe še ni.

Bistri potoček, hitro šumlja, vse moje misli, k tebi pelja.

Tvoja usta, tvoj nasmeh, vse bi dala za tvoj pogled, ljubim te, me ljubiš ti, prosim te, odpiši mi.

Še več verzov za vse priložnosti boste našli na eVerzi.com - največja zakladnica z verzi v Sloveniji!
verzi
Site Admin

Postby verzi » Fri Aug 29, 2008 11:32 am

Če zbrišeš tale SMS, pomeni, da me ljubiš, če ga obdržiš pomeni, da si me želis, če ga ignoriraš, me enostavno obožuješ! Kaj boš?

verzi
Site Admin

Postby verzi » Fri Aug 29, 2008 11:35 am

Ljubezen je lepa, ljubezen je vse. če nimaš ljubezni, si vedno nihče.

Pravkar so klicali iz nebes, ker so izgubili najlepšega angela. Ne skrbi, ne bom jim povedala, kje si!

4 besede so bile zate: LJUBIM TE in MISLIM NATE!

verzi
Site Admin

Postby verzi » Fri Aug 29, 2008 11:38 am

V ljubezni kratki poti, srečal te bo marsi kdo, a bolj kot te ljubim jaz, te ljubil nihče ne bo.

Ti in jaz, midva sva kakor sanje, kakor dih pomladi, vonj poletja in jeseni. Ti in jaz, midva sva kakor cas zivljenja.

Pozabi na dneve, pozabi noci, pozabi ljubezen ki vec ne gori, pozabi poljube, njegove strasti, pozabi besede bile so lazi.

verzi
Site Admin

Next

Return to Ljubezenski verzi