Še več najlepših vezov boste na šli na osrednji slovenski strani z verzi (eVerzi.com). Na strani so tudi zbrani najlepši pregovori, misli, vici, citati... Pred kratkim pa so uredniki na stran dodali povsem novo kategorijo E-voščilnice v kateri so zbrane nalepše e-voščilnice. Izberete kategorijo, sliko, vpišete voščilo, prejemnikov email in že lahko pošljete čudovite voščilnice!

Ljubezenski verzi za valentinovo

Zbirka ljubezenskih verzov. V to temo dodajte različne ljubezenske verze. Vaše in verze od drugih.

Re: Ljubezenski verzi za valentinovo

Postby verzi » Sun Oct 19, 2008 9:08 pm

Sanje so se mi uresničile, ljubezen se je vnela, ljubezen se gori, srce pa hrepeni.

Ptica ljubi gnezdo, medved ljubi sladki med, jaz pa ljubim tebe bolj kot sladoled.

Kot ptica brez kril ne more leteti, tako jaz brez tebe ne morem živeti.

Lep je kraj kjer ti živiš se lepša je ljubezen, ki jo ti deliš
Če so vam verzi všeč, se registrirajte in dodajte še nove! :D

Še več verzov za vse priložnosti boste našli na eVerzi.com - največja zakladnica z verzi v Sloveniji!
verzi
Site Admin

Postby verzi » Sun Oct 19, 2008 9:08 pm

Objemi me, poljubi me, mi šepni na uho, da ljubiš me močno.

Pa registririte se in dodajte nove verze! :D

Še več verzov za vse priložnosti boste našli na eVerzi.com - največja zakladnica z verzi v Sloveniji!
verzi
Site Admin

Postby verzi » Mon Mar 24, 2014 9:34 am

Še več čudovitih verzov za valentinovo boste našli na največji slovenski strani z verzi - everzi.com v kategoriji VERZI ZA VALENTINOVO!

Obiščite jo! Vam toplo priporočamo!

verzi
Site Admin

Previous

Return to Ljubezenski verzi